Vítejte na stránkách e-shopu Hilarem.cz.

Náš e-shop vznikl na začátku roku 2015. Nejprve jsme se věnovali pouze šití obojků a vodítek, poté se náš sortiment rozšiřoval i o postroje, hračky a další výcvikové pomůcky. Při vymýšlení názvu obchodu jsme si vzpomněli na název, jak se měla původně jmenovat naše chovatelská stanice. Hilarem znamená v latině veselý, a veselosti mají naše výrobky až až. :-)
Všechny produkty jsou námi šité na kvalitních strojích značky Siruba, Singer a Janome. Nabízíme i možnost výšivek, ať už obrázků, tak i jednoduchých textů a symbolů. K vyšívání používáme vyšívací stroj Brother. Můžete si u nás vybrat z velkého množství barev, vzorů a velikostí. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním. 

Přejeme Vám příjemný nákup!Welcome to website of e-shop Hilarem.cz.

Our eshop was created at the beginning 2015. For the first time we sewed only collars and leashes, and then we added harnesses, toys and other training aids to our shop. E-shop was named "Hilarem", it was my proposal for name of our breeding kennel. Hilarem means ,,crazy" in Latin, I think our wares are crazy so much. :-)
All wares are produced on quality sewing machines Siruba, Singer and Janome. We offer a lot of embroideries (of pictures, texts and symbols), patterns and sizes. We want to comply your all wishes.

We wish you pleasant shopping!
Hilarem team